Офіційна позиція Parimatch щодо розгляду справи проти РБК (РосБізнесКонсалтинг)

25 липня 2023 року Північний апеляційний господарський суд несподівано виніс рішення на користь відповідача у справі про наклеп за участю Rillius Holding Limited і BTB Betlab Holdings (власники прав на торгові марки та програмне забезпечення Parimatch) (як позивачі), а також медіахолдингу РБК (скорочення від «РосБізнесКонсалтинг») в Україні (як відповідач), що опублікував на власній медіаплатформі неправдиву інформацію про Parimatch.

Апеляційний суд скасував законне і обґрунтоване рішення суду першої інстанції, який ще в грудні 2022 зобов’язав РосБізнесКонсалтинг спростувати неправдиві звинувачення про нібито роботу Parimatch під новою назвою і брендом (тобто не під брендом Parimatch) в росії протягом повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Раніше ми офіційно повідомляли, про зупинку франшизи у рф після початку повномасштабної війни в Україні і відсутність будь-яких зв’язків з країної-агресором.

Рішення апеляційного суду поки офіційно недоступне, оскільки очікується, що повний текст буде оприлюднений лише в середині серпня.

Ми будемо оскаржувати рішення у Верховному Суді, після оприлюднення повного тексту рішення апеляційного суду.

Нагадаємо, компанія вже надала публічну, чітку та вичерпну відповідь на сайті  https://justice4business.com щодо структури власності і щодо договорів франшизи на присутність бренду у рф до березня 2022 і виходу з ринку. 

Ми ще раз наголошуємо на українському походженні бренду і компанії та відсутності будь-яких зв’язків з рф.