Офіційна заява ТОВ “Паріматч” щодо рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій на букмекерську діяльність та онлайн-казино у мережі Інтернет

Ми неодноразово повідомляли, що відповідно до рішення РНБО, ТОВ “Паріматч” одразу зупинила діяльність у березні 2023. З того часу всі ліцензійні онлайн ресурси і сервіси компанії не працюють. 

Натомість за цей період збільшилася кількість сайтів-підробок бренду Parimatch та шахраїв, які бажають зловмисним шляхом заволодіти коштами гравців.  Ми, наголошуємо, що ТОВ “Паріматч”, який проводив діяльність під брендом Parimatch  не здійснює діяльність у сфері азартних ігор та не буде здійснювати до моменту зняття санкцій з компанії. 

Просимо гравців бути уважними у виборі ігрових платформ під час участі в азартних іграх. Всі ліцензовані організатори азартних ігор є в Реєстрі, які опубліковані на сайті державного регулятора – Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Ми ще раз наголошуємо на українському походженні бренду і компанії ТОВ “Паріматч” та рішуче заперечуємо всі обвинувачення у будь-яких зв’язках з країною-терористом.

Звертаємо увагу, що 25 липня Президент Володимир Зеленський доручив Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю та Міжвідомчій робочій групі з питань реалізації державної санкційної політики мають провести додаткову незалежну оцінку підстав для застосування санкцій. 

Дана перевірка може стати підставами для зняття санкцій української компанії та скорішого повернення компанії до своєї діяльності з підтримки збройних сил України, що буде наближати нашу перемогу!