Президент України доручив перевірити підстави для внесення до санкційних списків компанії Parimatch

25 липня на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася відповідь Президента України на петицію щодо зняття санкцій з Parimatch, яку підтримали більше 25 тисяч українців. 

Президент Володимир Зеленський вперше дав не просто відповідь на петицію, а й обозначив робочий інструмент: за його дорученням Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики мають провести додаткову незалежну оцінку підстав для застосування санкцій. Президент вчергове підтвердив – його турбує доля українського бізнесу під час війни – бо це податки, робочі місця і цивілізований ринок. Це підтверджує і тезу, що для Президента важливий волевияв українців, а розгляд петиції фактично є демократичним важелем впливу на владу. 

Публічна відповідь на петицію та ініційована додаткова перевірка – безпрецедентний крок, який свідчить про силу і сміливість у перегляді рішень. Ці якості притаманні демократичній країні, де панує верховенство права, відповідальність та об’єктивність. Разом з тим, це потужний сигнал ринку та європейський спільноті, що санкції це робочий інструмент боротьби з російською агресією. 

Вчергове наголошуємо на готовності співпрацювати з представниками влади та надавати всю необхідну інформацію для проведення перевірок, а також перегляду й скасування безпідставного рішення щодо санкцій. Не маємо сумнівів, що Кабінет Міністрів України відреагує і прийме всі необхідні заходи для встановлення справедливості. 

Дякуємо всім небайдужим українцям, хто долучився до цієї петиції за довіру та продовжуємо відстоювати правду!

Віримо в Україну!